Cześć! Mam na imię Agnieszka

Wspieram kobiety, dzięki którym na turystycznej mapie Polski pojawiają się prawdziwe perełki. Nie chodzi o wyczesane wnętrza i meble za miliony, ale o miejsca komfortowe, klimatyczne, urządzone ze smakiem. Których właścicielki autentycznie się troszczą o komfort gości. 

W poprzednim życiu przepracowałam 7 lat w korpo. Odeszłam, by żyć na swoich zasadach. Móc wyjść na spacer w południe, zrobić sobie sobotę w czwartek i pracować w zgodzie z moimi wartościami. Uważam, że choć bycie na swoim to nie sam lukier na pączku, warto podążać za marzeniami. 

Od 7 lat organizuję sesje zdjęciowe (ja stylizuję, Michał Skorupski fotografuje). To sesje wnętrzarskie dla prasy. M.in. dla „Werandy Country”, „Werandy” czy „Elle Decoration”. I reklamowe – dla fajnych miejscówek do spania. 

Kocham słuchać i pisać. Mam za sobą mnóstwo inspirujących rozmów z ludźmi, którzy stworzyli wyjątkowe miejsca – dla siebie samych lub dla swoich gości. Powstały z nich teksty publikowane w “Werandzie Country”, “Sielskim Życiu” i “Moim Mieszkaniu”. Rzadziej, ale jednak, również w “Werandzie” i “Elle Decoration”.  

Marzę o tym, by napisać książkę. I opatrzyć ją zdjęciami Michała. Pierwsze koty za płoty, bo kilka stron w najprawdziwszym albumie już mamy. O tutaj.

Nie jestem marką bez sensu

Wierzę, że jesteśmy kimś więcej niż tylko konsumentkami. I że nigdy nie będziemy mieć dosyć czegoś, co tak naprawdę nigdy nie było nam potrzebne. Jak powietrza potrzebuję poczucia, że moja praca ma sens. Dlatego: 

Wspieram kobiece biznesy. Bo jestem feministką. I chcę, by jak najwięcej kobiet było niezależnych finansowo. Poza tym wierzę, że im więcej pieniędzy znajdzie się w rękach ludzi o dobrych sercach, tym lepszy będzie świat.  

Wspieram fantastyczne miejscówki do spania, bo wierzę, że lepiej kolekcjonować wspomnienia, niż przedmioty. I jeśli komuś w życiu jest źle, milion razy lepiej zrobi mu wyjazd z bliskimi (lub bez), niż kolejne zakupy. 

Wspieram właścicielki fajnych miejscówek, bo wiem, że w tę pracę wkładają całe serce. Wiem jednak z własnego doświadczenia, że to często za mało, by świetnie prosperować. Dlatego chcę im zapewnić wszystko, czego potrzebują, by z lekkością prowadzić ten biznes.

Zdjęcia

Które serio się wyróżniają, zamiast z trudem walczyć o uwagę

Korki z marketingu

Takiego, który opiera się na etyce i empatii. Który zmienia myślenie z “Patrz na mnie, patrz na mnie” na “Widzę Cię. Dostrzegam Cię. Zatroszczę się o Ciebie”

Wsparcie

0% oceniania i 100% wsparcia. Bo wiem, że bycie na swoim to ciężki kawałek chleba. I że wiele może zmienić świadomość, że nie jesteś w tym wszystkim sama

Chcesz zobaczyć, jak wygląda moja praca?

Rzuć okiem na kilka miejscówek, które sfotografowaliśmy z Michałem i opublikowaliśmy w gazetach w Europie, Australii i Stanach Zjednoczonych

Scroll to Top