STYLIZACJA WNĘTRZ

Czy podobnie jak ja uważasz, że miło jest budzić się w sypialni swoich marzeń, wypoczywać w salonie, jakiego zawsze się pragnęło, czytać dzieciakom bajki w pokoju jak ze snów? Uwielbiam dekorować przestrzeń, szukać niebanalnych rozwiązań, tworzyć z ogólnodostępnych akcesoriów unikatowe kompozycje. Lubię wsłuchiwać się w potrzeby ludzi, motywować ich do wnętrzarskich zmian i patrzeć na ich uśmiechy, gdy wreszcie mają dom, o jakim zawsze marzyli. Chętnie mieszam stare z nowym i pracuję z materiałem zastanym, dzięki czemu przy zastosowaniu prostych środków udaje się osiągnąć efekt „WOW”. Moja ulubiona forma działania to szybkie metamorfozy, czyli małe zmiany – duży efekt, a najchętniej urządzanym wnętrzem są pokoje najmłodszych.

 

Stylizacja 1

 

 

 

 

 

 

Mini konsultacja

 

Czyli pytanie-odpowiedź w cenie 25 zł.
Nie możesz znaleźć idealnej kanapy do salonu? Bijesz się z myślami, czy wybrać tapetę w pasy, czy może jednak w kwiaty? Nie możesz w żadnym sklepie znaleźć tego pięknego stolika nocnego, który widziałaś/-eś w gazecie? Jeśli podobne pytania spędzają Ci sen z powiek, jesteś w dobrym miejscu. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a wkrótce odzyskasz swój spokój.

 

 

 

 

 

 

E-stylizacja

 

To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w krótkim czasie i bez zbędnych formalności zaaranżować swoją przestrzeń. Możesz skorzystać z tej opcji również wtedy, gdy ze względu na dużą odległość nie jesteś w stanie spotkać się ze mną na Śląsku. Wypełnij proszę formularz, a ja na jego podstawie podam Ci koszt usługi – gdy go zaakceptujesz, przystąpię do działania. Otrzymasz ode mnie tablicę inspiracji (tzw. moodboard), szczegółową listę prac i zakupów oraz dokładne wskazówki, jak na ich podstawie samodzielnie urządzić wnętrze.

Stylizacja 2

Stylizacja 3

 

 

 

 

Szybka metamorfoza

 

To opcja dla tych, którzy już się urządzili, ale tęsknią za zmianą lub czują, że czegoś w ich wnętrzach brakuje. Szybka metamorfoza to jednodniowa akcja stylizacja, która pomoże Ci lepiej wykorzystać przedmioty, które już posiadasz, a dzięki wykorzystaniu kilku nowych dodatków pozwoli stworzyć nowe, intrygujące wnętrze. Zatem jeśli chcesz szybko i niewielkim kosztem odświeżyć przestrzeń wokół siebie, wypełnij proszę formularz. Skontaktuję się z Tobą, by omówić zakres metamorfozy, koszt usługi oraz budżet, jaki chcesz przeznaczyć na zmiany. Na koniec uzgodnimy termin, w którym przyjadę do Ciebie i zaaranżuję Twoją przestrzeń na nowo.