HOME STAGING

Mam niezwykłą przyjemność wykonywać zawód home stagera, którego zadaniem jest profesjonalne przygotowanie nieruchomości do szybkiej sprzedaży lub wynajmu. W mojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu technik dekoratorskich, marketingowych i prezentacyjnych. Moją rolą jest wydobycie potencjału nieruchomości, zidentyfikowanie jej słabych stron, a następnie takie zaprezentowanie mieszkania lub domu, by ich oferta sprzedaży lub wynajmu zdecydowanie wyróżniała się na tle wielu innych. Co ważne, jednym z podstawowych założeń home stagingu są działania niskobudżetowe, dlatego wszelkie zabiegi wykonuję przy wykorzystaniu jak najniższych środków finansowych. Na co dzień współpracuję z agencją Freedom Nieruchomości, gdzie poprzez podkreślenie atutów domów i mieszkań, jasne określenie funkcji wszystkich pomieszczeń, rekomendację koniecznych zmian czy dobór właściwych dodatków dbam o to, by nieruchomości jak najlepiej prezentowały się w czasie sesji zdjęciowej czy dni otwartych. Jeżdżę na konsultacje, dogłębnie analizuję każdy przypadek, przygotowuję raporty i uczestniczę w sesji foto. W trakcie każdego zlecenia poznaję interesujących ludzi i robię to, co lubię najbardziej, czyli wnętrzarskie zakupy. Kocham swoją pracę i z miłą chęcią przygotuję również Twoją nieruchomość do sprzedaży.

 

Home Staging 1

 

 

 

 

 

 

Konsultacja

 

To standardowa usługa dla osób pragnących sprzedać lub wynająć nieruchomość. Home Staging pomoże podnieść wartość Twojej nieruchomości i przyspieszyć moment sprzedaży. Doradzę Ci, jak podkreślić atuty, usunąć usterki i dobrze przygotować dom lub mieszkanie do sesji zdjęciowej i dni otwartych. Podstawowa usługa zaczyna się już od 350 PLN. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, wypełnij proszę formularz . W ustalonym terminie przyjadę do Ciebie na konsultację i zaproponuję najbardziej optymalne rozwiązania. Na życzenie przygotuję dla Ciebie pisemny raport home stagingowy.

 

 

 

 

 

 

E-konsultacja

 

To home staging dla osób zabieganych lub spoza terenu Śląska. Bazując na zdjęciach i informacjach uzyskanych od Ciebie, pomogę Ci jak najlepiej przygotować nieruchomość do wynajmu lub sprzedaży. Wypełnij proszę formularz, a po zatwierdzeniu kosztu usługi otrzymasz ode mnie szczegółowy raport home stagingowy, zawierający tablicę inspiracji (tzw. moodboard), wykaz prac i listę zakupów oraz szczegółowe wskazówki, jak samodzielnie przygotować nieruchomość do sprzedaży.

Home Staging 2

Home Staging 3

 

 

 

 

 

 

Usługa kompleksowa

 

To dobry wybór dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą w pełni zaangażować się w proces przygotowania nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży i są gotowi oddać sprawy w moje ręce. Jeśli to rozwiązanie dla Ciebie, wypełnij proszę formularz – skontaktuję się z Tobą, by omówić zakres prac, koszt usługi i budżet, jaki chcesz przeznaczyć na home staging. Przygotuję dla Ciebie raport home stagingowy, zrobię zakupy, jeśli trzeba, wskażę ekipę remontową i fotografa, a na koniec zaaranżuję Twoją nieruchomość tak, by była gotowa do zdjęć i dni otwartych.