Kochany Stary Roku!

Mało kto o Tobie pamięta, prawda? Wszyscy smarują listy do tego gówniarza, co to pachnie nowością i nadzieją, a Ty biedaku zostajesz sam z garbem, zmarszczkami i przerażająco pustą skrzynką.

happy_place_kochany_stary_roku

A ja, na przekór wszystkim, czuję silną potrzebę pożegnania się z Tobą. Co prawda głowa już pełna planów (więc tak, będę trzymać sztamę z tym młodym 2016), ale jeszcze jedną nogą i całym sercem tkwię przy Tobie. Należą Ci się szczególne podziękowania. Bo miałeś nie być świnia. I nie byłeś.

Dałeś mi jaja, bym miała siłę i odwagę pójść za ciosem. Każdy krok, który postawiłam w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, przybliżał mnie do celu, jakim jest łączenie pasji z pracą zarobkową. Jestem aktywna zawodowo i jednocześnie widuję własne dziecko nie tylko wieczorami. Moje życie to nie tylko krótkie weekendy. Nie podcinam sobie skrzydeł i nie jestem mamałygą, która sama nie wie, czego chce. Ogrom pracy przed tym nowym i przede mną, ale Tobie mówię: „Dobra robota, Stary!”.

W przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy dowiedziałam się dużo o biznesie i o sobie samej. Naprawdę DUŻO. Można wręcz powiedzieć, że dojrzałam. Nauczyłam się walczyć o swoje, doceniać to, co mam i z gracją rezygnować z tego, czego akurat mieć/osiągnąć nie mogę.

Miniony rok to fantastyczni ludzie, mnóstwo inspirujących i cudownych spotkań, piękne podróże, to spokojna codzienność z Anką, pogodne poranki ze śniadaniem w piżamach (zaraz, zaraz, dlaczego nie było śniadań w łóżku?), to ważne rozmowy z szanownym małżonkiem, które po raz kolejny udowodniły, że siedem lat temu podjęłam najlepszą decyzję w moim życiu. Miniony rok to mnóstwo marzeń, sporo zmian, a jeszcze więcej wniosków.

Drogi Staruszku, miniony roku. Żegnam się z Tobą pełna wdzięczności, wzruszona i szczęśliwa. Ja staję do walki. A ty odpoczywaj :*

happy_place_kochany_stary_roku_2 (2) happy_place_kochany_stary_roku_3 happy_place_kochany_stary_roku_2 (1) happy_place_kochany_stary_roku_4

Miło mi Cię gościć. Zostańmy proszę w kontakcie:
Prenumerata bloga i Bloglovin to nowe wpisy trafiające prosto do Twojej skrzynki mailowej.
Fanpage na Facebooku to dostęp do wszelkich aktualności.
Instagram to kolorowe kadry mojej codzienności. Pinterest to zbiór wszystkiego, co mnie inspiruje.

Komentarze

  1. Świetny pomysł na posta! Dochodzę do wniosku, że też mogłabym napisać podobny list, bo ten rok był dla mnie wyjątkowy i piękny i mam co wspominać :)
    w Nowym Roku życzę Ci jeszcze więcej szczęścia i uśmiechu połączonego z satysfakcją płynącą ze wszystkich dziedzin życia! :)
    CommentLuv: Ostatni wpis opublikowany przez Greenfrog to: Recepta na cały rok…My Profile

    • Kochana, pięknie Ci dziękuję za tak miłe życzenia. Odbijam je i podobne przesyłam do Ciebie :-) Cieszę się, że Twój rok również był dobry. Życzę Ci cudownej końcówki tego roku i pięknego początku kolejnego. Wszystkiego dobrego, uściski! :-)
      CommentLuv: Ostatni wpis opublikowany przez Happy Place to: Kochany Stary Roku!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge